Studentská půjčka KB – na co https://pujcka-snadno.cz nezapomenout při nákupu půjčky

Studentské půjčky KB jsou skvělým způsobem, jak získat financování, které potřebujete k dokončení vysokoškolského vzdělání. Musíte si však být jisti, že získáte nejlepší možnou nabídku. Zde je několik věcí, které je třeba mít na paměti při nákupu půjčky.

půjčka online ihned

Moratorium na splácení

Moratorium na splácení studentských půjček kb, které bylo původně zavedeno v březnu 2020, bylo sedmkrát prodlouženo. Tato pauza má dlužníkům pomoci vyhnout se platbám, zatímco pandemie COVID-19 se dále šíří.

https://pujcka-snadno.cz Původně bylo v plánu prodloužit moratorium na splácení do 31. ledna 2022. Prezident Biden to ale posunul dál. Řekl, že prodloužení potrvá do 1. května 2022.

Podle ministerstva školství bylo rozhodnutí učiněno kvůli „makroekonomickým ukazatelům, které posunuly Bílý dům k dalšímu rozšíření“. Prodloužení potrvá celých 22 měsíců, nebo do 1. května 2022. Ministerstvo uvedlo, že pauza sníží riziko delikvence a nesplácení.

Moratorium na splácení studentských půjček mělo původně skončit 31. ledna 2022. Prezident Biden však uvedl, že pauza bude prodloužena do května 2022.

Prodloužení však nic nezměnilo na skutečnosti, že miliony dlužníků jsou stále v prodlení. V listopadu je osm milionů dlužníků stále v dluzích. Ministerstvo školství uvedlo, že dlužníkům v prodlení poskytne nový začátek.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping