Eraisiku laenud välismaalt laenuandja laenud

Ükskõik, kas soovite laenata raha oma isiklike vajaduste jaoks või investeeringuteks, võib eralaenuandja olla valik. Need laenuandjad pakuvad tavaliselt rahastamist oma säästude ja laenatud vahendite kombinatsiooni kaudu.

kust saada laenu

Need laenud toimivad laenud välismaalt sarnaselt traditsiooniliste pangalaenudega, kuid neil on mõned olulised erinevused.

Mis on eralaenuandja?

Eraisiku laenuandja on ettevõte või isik, kes annab laenu eraisikutele. Need laenuandjad ei kuulu panka ega muusse finantseerimisasutusse ning pakuvad paindlikumaid laenutingimusi kui traditsioonilised pangad.

Eraisiku laenuandja laenu saab kasutada mitmel eesmärgil, sealhulgas eralaenuks või kinnisvarainvesteeringuks. Seda tüüpi laenud on aga tavaliselt kallimad kui pankade laenud.

Sageli on neil ka lühemad tähtajad, mis muudab nad riskantsemaks. Kui te laenu kiiresti tagasi ei maksa, võidakse teilt nõuda trahvi.

Lisaks nõuavad nad sageli kõrgemaid intressimäärasid kui pangad, kuna neil on vähem aega oma investeeringutelt raha teenida. Seda seetõttu, et nad rahastavad tõenäolisemalt fikseeritud ja ümberpööratud tehinguid, mitte pikaajalisi investeeringuid, nagu hüpoteegid või kommertslaenud.

Seevastu traditsioonilistel pankadel on juurdepääs föderaalasutustelt ja hoiustajatelt rohkematele rahalistele vahenditele, nii et nad saavad endale lubada oma laenudelt madalamat intressimäära. Lisaks on neil rohkem reguleerivaid asutusi ja programme, mida järgida, seega on nende heakskiitmisprotsessid rangemad.

Kuigi need on rohkem reguleeritud kui pangad, peavad eralaenuandjad siiski järgima osariigi ja föderaalseid liigkasuvõtmise seadusi. Lisaks peavad nad järgima panganduseeskirju ja neile võivad kehtida piirangud selle kohta, kui palju laenu nad teatud riigis võivad anda, enne kui nad peavad saama pangalitsentsi.

Kui otsite eralaenuandjat, on teil valida mitme võimaluse vahel. Nende hulka kuuluvad online-ettevõtete laenufirmad, fintech-ettevõtted ja isegi erainvestorid.

Enne kandideerimist uurige kindlasti iga võimalust ja võrrelge neid. Soovitusi saate küsida ka sõpradelt, perekonnalt ja kolleegidelt.

Parim viis hea eralaenuandja leidmiseks on luua suhteid oma valdkonna inimestega, eriti teiste investoritega. Need ühendused võivad viia suunamiste ja tulevaste tehinguteni.

Samuti peaksite oma tehingu jaoks koostama üksikasjaliku plaani, mis sisaldab kogu teavet, mida eralaenuandjad vajavad laenu kinnitamiseks. See aitab laenuandjal näha teie investeerimiseesmärke ja potentsiaali. See annab neile ka aimu, kui palju nad võivad investeeringult tagasi saada.

Miks ma peaksin kaaluma eralaenuandjat?

Annan laenu eraisikutele erinevatel eesmärkidel. Nende hulka kuuluvad koduhüpoteegid, ettevõtete rahastamislahendused ja lai valik muid finantstooteid.

Erasektori laenuandjatel on sageli laiem laenutoodete valik kui pankadel ja teistel institutsionaalsetel laenuandjatel. See võimaldab neil rahuldada laiema elanikkonna vajadusi, mis aitab neil vähendada riskipositsiooni ja teenida pikemas perspektiivis rohkem raha.

Nad on ka paindlikumad kui traditsioonilised pangad, mis muudab laenu heakskiidu saamise lihtsamaks ja tagab, et saate laenatud rahale parema tehingu. See on eriti kasulik uuematele ettevõtetele ja neile, kellel on vähem kui täiuslik krediidivõime või muud keerulised tingimused.

Lisaks eluasemelaenudele saavad eralaenuandjad pakkuda ka muud tüüpi laene, näiteks sildlaene, mis võimaldavad koduomanikel osta uue kinnisvara, kuni nad ootavad oma praeguse müüki. Seda tüüpi laenu ei paku paljud asutused, kuid see võib olla hea valik neile, kes kogevad kinnisvaraturul langust ja soovivad edasi liikuda ilma oma olemasolevat kodu ohtu seadmata.

Kinnisvarainvestorile aitab eralaenuandja kiiresti ja lihtsalt renoveerimist vajava maja soetada. Sageli saavad nad rahastada kinnisvara, mille ARV on kuni 70%, mis võib aidata teil oma taastusraviprojektist kasumit teenida.

Investorina soovite leida eralaenuandja, kellel on kogemusi seda tüüpi kinnisvaraga, millesse investeerite ja kes aitab teil laenutingimuste üle läbi rääkida. Kuigi nende laenude intressimäärad on kõrgemad kui pangast saadavatel laenudel, on need mõnikord seda väärt kiiruse ja mugavuse tõttu, mida saate eralaenuandjaga töötades nautida.

Laenu otsides on oluline meeles pidada, et eralaenuandjatel on oma reeglid ja eeskirjad. Need võivad laenuandjati erineda, seega peaksite enne lepingute allkirjastamist nende kohta küsimusi esitama.

Millised on eralaenuandja eelised?

Annan laenu eraisikutele ja ettevõtetele, kes on tavaliste finantsasutuste poolt tagasi lükatud. Nende hulka võivad kuuluda pangad, krediidiühistud või muud institutsionaalsed laenuandjad. Nad on sageli paindlikumad kui traditsioonilised laenuandjad ja võivad pakkuda laia valikut laenutooteid, mis vastavad laenuvõtjate vajadustele, sealhulgas eluasemelaenu pakette, ettevõtete finantseerimislahendusi ja palju muud.

Need võivad olla eriti kasulikud neile, kes vajavad kinnisvaralaenu, kuid tavapärased hüpoteeklaenufirmad on selle tagasi lükanud. Nad võivad pakkuda sildlaene, mis võimaldavad teil osta oma olemasoleva omakapitaliga uue kodu, oodates oma vana kinnisvara müüki.

Eralaenuandjatel on vähem paberimajandust kui traditsioonilisel pangal ja nad saavad kiiremini teie taotluse menetleda, tagatist hinnata ja raha teile kätte toimetada. See on märkimisväärne eelis neile, kes peavad oma eesmärkide saavutamiseks kiiresti liikuma.

Teine eelis on see, et eralaenuandjad saavad töötada laenuvõtjatega, kellel on ainulaadsed finantsprofiilid. Nad saavad kohandada teie laenu vastavalt teie ettevõtte krediidiskoorile, võla ja sissetulekute suhtele ning laenu ja väärtuse suhtele.

See võimaldab neil laenata teile rohkem kui traditsioonilised pangad, mis tähendab, et saate suurema laenu ilma, et peaksite kulutama aega lisapaberimajandusele. See on eriti kasulik väikestele ja alustavatele ettevõtetele, kellel ei pruugi olla aega ega ressursse ulatuslike vormide ja dokumentatsiooninõuete täitmiseks.

Parim viis eralaenuandja valimiseks on uurida. Internetis on palju sõprade ja perekonna soovitusi, mis aitavad teil kitsendada teie vajadustele vastava laenuandja leidmise võimalusi.

Üks asi, mida meeles pidada, on see, et kuigi eralaenuandja võib olla paindlikum kui traditsiooniline pank, kehtivad nende suhtes siiski valitsusasutuste, nagu Fannie Mae ja Freddie Mac, kehtestatud eeskirjad. Need reeglid võivad piirata laenuvõtjate tüüpi, mida nad võivad aktsepteerida, ja laenuvõtja profiili, mida nad saavad luua.

Samuti on eralaenuandjatel tavaliselt kõrgem intressimäär kui pankadel investoritelt laenatavate vahendite eest. See võib suurendada nende kulusid ja suurendada laenuvõtjatelt laenude eest nõutavat summat. Seetõttu on oluline enne eralaenuandja kasuks otsustamist läbi mõelda kõik oma kulud ja nende katmise viisid.

Millised on eralaenuandja riskid?

Annan laenu eraisikutele, kellel on raskusi pangast või krediidiühistust laenu saamisega. Need on sageli madala krediidiskooriga inimesed, väikeettevõtete omanikud ja need, kes otsivad kapitali oma ettevõtte kasvatamiseks. Need võivad olla ka inimesed, kes otsivad võimalust oma raha investeerida.

Erinevalt riiklikest laenuandjatest ei ole eralaenuandjad reguleeritud ega pea järgima samu reegleid, mis pangad. See võib olenevalt olukorrast olla hea või halb asi.

Suurim eralaenuga seotud risk on see, et laenuvõtjad võivad oma laenud maksmata jätta. See võib kaasa tuua mitmeid probleeme, sealhulgas kaotada oma kodu või auto ja saada laenuandja kohtusse.

Teine levinud oht on see, et teilt võidakse nõuda varjatud tasusid või üüratuid intressimäärasid. Enne laenulepingu allkirjastamist peaksite alati hoolikalt läbi lugema.

Viimane oht, mida peaksite teadma, on see, et kui võtate eralaenu, võib see teie krediidiskoori kahjustada. See muudab teie jaoks tulevikus laenu saamise raskemaks ning võib mõjutada ka teie võimalusi saada laenu madalama intressimääraga.

Mõned inimesed, kellel on palju lisaraha, kasutavad seda kinnisvarasse investeerimiseks, asudes eralaenuandjaks. Need isikud saavad teenida märkimisväärset kasumit, aidates kinnisvarainvestoritel omandada vara ostmiseks ja parandamiseks vajalikke vahendeid.

Samuti saavad nad kohtuda uute inimestega, suurendada oma rahavoogu ja parandada oma rahalist heaolu. Siiski peaksid nad investeerimisprojekti valimisel olema ettevaatlikud ja meeles pidama, et igasugune laen on risk.

Mõned eralaenuandjad teevad koostööd ettevõtetega, kes kontrollivad tehinguid. See aitab teil riske minimeerida, veendudes, et kinnisvara väärtus on suurem kui laenusumma. See võib teie riski vähendada, kui vara läheb arestimisele. Samuti peaksite olema teadlik tööstust reguleerivatest eeskirjadest, et tagada, et te neid ei riku.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping